Strona patucha-jagiello.pl wykorzystuje technologię cookies – krótkie pliki tekstowe będą przechowywane na komputerze internautów odwiedzających naszą stronę internetową.
Funkcja umożliwia zidentyfikowanie powracających użytkowników i pomaga lepiej dopasować prezentowane treści w przeglądarkach internetowych.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
O firmie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę „Patucha i Jagiełło”, która od 1993r. produkuje wyśmienite przetwory kwaszone. Wyśmienity smak oraz doskonała jakość,  naszych produktów gwarantują wysublimowane receptury, stałe kontrole procesów technologicznych i badania produktu finalnego w zakładowym oraz zewnętrznym akredytowanym laboratorium, tak aby każda partia wychodząca do klienta była zgodna ze ściśle określonymi wymaganiami.

Do produkcji wyrobów używamy wyłącznie surowców dostarczonych przez wypróbowanych stałych dostawców. Podobnie jak produkowane przetwory, tak również dostarczane surowce przechodzą żmudny proces kontroli jakości i dopiero po spełnieniu właściwych norm są dopuszczane do przerobu.

W pełni zautomatyzowane linie produkcyjne obsługiwane są przez wybraną kadrę pracowniczą, wykazującą się profesjonalizmem i zaangażowaniem, dlatego sięgamy po najnowocześniejszą technologię pakowania zgodną z wymaganiami systemu HACCP, BRC oraz ISO 22000:2005 co gwarantuje zachowanie wysokich walorów smakowych i odżywczych oferowanych artykułów.

Firma szybko i trafnie reaguje na nowe, wciąż rosnące potrzeby rynku. Jest znana z ciągłego oferowania nowych i doskonalenia jakości już produkowanych wyrobów, dlatego, dzięki nowym inwestycjom został uruchomiony pierwszy w Polsce proces pasteryzacji w folii aluminiowej zapewniający odbiorcą niepowtarzalny smak i aromat bez konserwantów. Wszelkie działania firmy są ukierunkowane na utrzymanie i rozwój zdrowej pozbawionej substancji konserwujących żywności.

Dlatego, danie przygotowane z udziałem naszych artykułów - to danie zdrowe i smaczne!.

Chcielibyśmy poinformować, iż istnieje możliwość przygotowania dla Państwa potrzeb opakowań z wybraną szatą graficzną tj. z logo firmy na dowolne wybranym artykule oraz wyposażenia stoisk w wystawy do sprzedaży wyrobów kwaszonych.
Read more about the best website, you must find cheap and perfect US breitling replica watche.

Fast shipping. Quality guarantee. You can place an order for high quality>fake hublot watches US online.

Jesteśmy prężną firmą o znakomitej, nowoczesnej organizacji. Zadowolenie naszych klientów jest głównym celem wysiłków całej załogi. Zaopatrujemy największe sieci handlowe w Polsce:  Jeronimo Martins/Biedronka, Grupa Metro (Makro), Selgros, Auchan, Kaufland, Intermarche, Stokrotka.  Wyroby nasze sprzedajemy również na rynki zagraniczne, takie jak: Francja, Niemcy, Republika Czeska, Słowacja, Anglia, Irlandia, USA, Włochy, Grecja.

Własne zaplecze transportowe oraz współpraca z największymi Firmami transportowymi w naszym kraju, zapewnia nam możliwość skutecznej realizacji zamówień o replicas relojes dowolnym czasie i w dowolnym miejscu na terenie całego kraju do 24 godzin od złożenia zamówienia.

Współpracując z nami na każdym etapie spotkacie się Państwo z miłą i fachową obsługą.

Zachęcamy uprzejmie do skorzystania z naszej oferty.


"KUCHNIA POLSKA" - "Naturalnie smaczne, tradycyjnie polskie !"
asortyment

Serdecznie zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą!
The best US rolex imitacion online with Swiss movements are worth having!

For more detailed information about UK perfect replica watches, you can browse this website.

US AAA best Replica Taschen Kaufen at affordable prices are all available!